elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Dizüstü Bilgisayarlarınız Kapalıyken de Şarj Edebilecek

ASUS U ve N serisi dizüstü bilgisayarları kapalıyken de, USB Charger+ fonksiyonu sayesinde USB ile şarj olabilen tüm cihazları şarj edebiliyor.A- A+
01.01.2012 tarihli yazı 3805 kez okunmuştur.


Mobil cihazların tercih edilmelerindeki en önemli etkenlerden biri de daha fazla kullanım süresi tanıyan pil ömürleri, bu yüzden pratik ve hızlı şekilde şarj olabilen cihazlar gittikçe daha ön plana çıkıyor. Çabuk biten pil ve her yerde bulunamayan şarj aletleri sorununa USB bağlantılı şarj aletleri hızlı ve kolay çözümler sunuyor. USB bağlantı standartlarının gün geçtikçe yenileniyor ve güçleniyor oluşu, yeni uygulama çözümlerini de beraberinde getiriyor.

Dünyanın en büyük bilgisayar ve donanım üreticilerinden olan ASUS, farklı yazılım ve donanımsal özellikleriyle de tercih edilebilirliğini arttırıyor. ASUS’un yenilenen N ve U serisi dizüstü bilgisayarlarında yer alan USB Charger+  fonksiyonu USB’den şarj olabilen cihazlar için müthiş bir yenilik sunuyor. Oldukça kullanışlı ve zaman kazandıran bir özellik olan USB Charger+ fonksiyonu sayesinde bilgisayarınız kapalıyken bile USB bağlantılı cihazlarınızı şarj edebiliyorsunuz.Ayrıca, sahip olduğu USB 3.0 girişleri ile de USB 2.0’a kıyasla 10 kata kadar daha hızlı veri transfer hızı sağlayan ASUS, yenilenen U serisi ile daha fazla incelik, N serisi ile daha güçlü ve daha kaliteli ses sağlıyor. 

 ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.