elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Bilişim Zirvesi İstanbul'da yapılacak!

Bilişim Zirvesi bu yıl ''Yeni Dünya Yeni Yaşam'' temasıyla, 7-10 Ekim günleri arasında İstanbul'da başlayacak.A- A+
06.10.2009 tarihli yazı 2220 kez okunmuştur.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, Turkcell'in ana sponsorluğunda Interpromedya tarafından TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Bilişim Zirvesi'nin açılışı, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım tarafından yapılacak.

Zirvenin açılışında düzenlenecek ''Telekomda Gelecek Konferansı''nda, KKTC Ulaştırma ve Bayındırlık Bakanı Hasan Taçoy, Bilgi Teknojileri İletişim Kurulu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve Tüm Telekominitasyon İş Adamları Derneği (TÜTED) Başkanı Murat Dikici konuşmacı olarak yer alacak.

Zirve kapsamında 5 konferans 30'un üzerinde oturum yapılacak. 120'nin üzerindeki konuşmacısıyla son 9 yılın en zengin içeriğine sahip olan Bilişim Zirvesi'nin uluslararası konuşmacılarından olan Microsoft Dünya Sağlık Direktörü Bruce Greenstein, e-sağlık sisteminde kurumların birlikte çalışmasının en verimli yöntemlerini ve bu uygulamayı kullanan ülkelerin elde ettiği avantajlar hakkında bilgiler verecek.

Dünyadaki e-sağlık uygulamalarındaki son stratejileri Oracle EMEA Kamu Sektörü ve Sağlık Başkan Yardımcısı Münir İsmet ile Medya Fütüristi Gerd Leonhard da konuşmacılar arasında yer alacak.


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.