elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Apple'ın 22 Ekim Etkinliğinde Yeni iPad'ler Bekleniyor

Apple ve iOS çılgınlığı her geçen gün büyüyor. 22 Ekim'de gerçekleştirilecek etkinlikte şirket, sonbahar alışverişi dolayısıyla kullanıcılara özel yeni iPad ve iPad mini'nin güncelleştirilmiş sürümlerini tanıtmak için medyaya davetiye gönderdi.A- A+
16.10.2013 tarihli yazı 7114 kez okunmuştur.

Dünya teknoloji devi Apple'ın bir türlü tarihini açıklamadığı Ekim sonu etkinliği kesinlik kazandı. Apple, basın mensuplarına renkli bir davetiye gönderdi. 

Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan etkinliğin davetiyesi ise oldukça sade ve ilgi çekici. Renkli yarım Apple logosunun altında “We still have a lot to cover.” yazısı bulunuyor. Önceki ay iPhone 5S/5C tanıtımı olduğu için bu ay olacak etkinlikte iPad ve MacBook tanıtımlarının olması öngörülüyor. 22 Ekim'de yeni iPad mini ve iPad moddellerinin tanıtılması bekleniyor.


 

► İlginizi Çekebilir: iPhone 5S vs. Galaxy S4 |İnceleme

 

Tartışılan diğer konu ise yeni Macbook modellerinin de kullanıcıların görüşüne çıkması bekleniyor. Apple tarafından çıkarılan ultra ince iMac'lerin geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldüğünü düşünürsek yeni model için 22 Ekim tarihi kulağa oldukça kritik geliyor. Bununla birlikte bu ay sonunda çıkması beklenen yeni işletim sistemi OS X Mavericks'in de etkinlik günü tekrardan tanıtılması ve aynı gün Mac App Store'da indirilmeye sunulması da bekleniyor.
 

  
KAYNAK:

 ► APPLE 
Alper   Görkey Alper Görkey Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.