elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

2012'de herkes bu 11 ürünü bekliyor

iPhone 5'ten iPad 3'e, Windows 8'den PSP Vita'ya kadar 2012'de en çok konuşulacak 11 ürünü tüketiciler merakla bekliyorA- A+
01.01.2012 tarihli yazı 2266 kez okunmuştur.


Teknoloji meraklılarının 2012'de heyecanla beklediği pek çok ürün var. Yeni yıla yeni cihazlarla girmek isteyenler için beklentiler oldukça yüksek. En yüksek beklenti Apple iPhone 5 üzerine. Apple'dan beklenen sadece iPhone değil, iPad 3 ve iTV de olacak. Google'ın mobil platformlar için geliştirdiği Android 4.0 ve Microsoft Windows 8 de tüketicilerin merakla beklediği ürünler arasında.
GELECEĞİN ÜRÜNLERİ

Sonuçta mobil platformlar dünyaya hakim olurken, her başarılı cihaz, beklentileri biraz daha artırıyor. Ancak tasarımda radikal değişiklik bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir. 2012'de merakla beklenen cihazlardan biri de Fatih Projesi ihalesini kazanan tablet ya da tablet bilgisayarlar olacak. Ancak projede tablet bilgisayarlardan daha önemli Fatih Eğitim Bulutu, öğretmen ve öğrencilere sunulacak içerik ve eğitim hizmeti bulunuyor.Canon 5D Mark IIIFotoğrafçıları neredeyse kameraman haline getiren efsane ürün Canon 5D Mark II, yeni yılda yerini Mark III serisine bırakacak. İnternette video bu tür ürünlerle patladı.iPhone 5Tüm dijital cihazlar arasında en çok beklenen ürün. iPhone 5 özleminin 2012'nin ilk yarısında bitmesi bekleniyor. Ürünle ilgili bilgi yok.iPad 3Ekran, kamera kalitesi daha da artacak Apple iPad 3, tablet bilgisayarların çıtasını biraz daha yükseltecek. iPad 3'ün kullanıcılara daha güçlü işlemci ve farklı yeniliklerle sunulması bekleniyor.PlayStation VitaSony, oyun dünyasında mobil platform olarak üstünlüğünü bu cihazla ileri taşımayı hedefliyor. Vita, farklı tasarımı ve ilginç oyunlarıyla şubatta piyasalarda.Nintendo WiiU7'den 70'e herkesin oyunla tanışmasını sağlayan Nintendo Wii, yeni mobil platformu Nintendo Wii U ile bir basamak atlamaya çalışacak. Ürün, merakla bekleniyor.iPad miniSteve Jobs'ın 'devrim yaratacak ürün' dediği ve milyonlar satan iPad'in şimdi de mini modelinin hazırlandığı iddia ediliyorNikon D800Canon çalışır da Nikon boş durur mu? Elbette durmadı. Nikon kullanıcıları da geri kaldıkları hissini Nikon D800 ile atmaya çalışacak.iTVBelki de Apple'ın şu ana kadar en başarısız olduğu ürün. TV alanında çıkarılan mini kutular öncelikle servis ve alışkanlıkları yakalamayı hedefliyordu. Şimdi 2012'de iTV olarak karşımıza çıkacak.Google Cream SandwichTablet ve cep telefonu platformu olarak bakıldığında Microsoft ve Apple'ın en büyük rakibi Google, Android 4 ile tahtı sallamaya hazırlanıyorWindows 8Microsoft'un dizüstü ve masaüstü bilgisayardaki üstünlüğünü tablete taşıyacak işletim sistemi merakla bekleniyor.Fatih tabletBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından tüm öğrencilere 2012'de sunulacak tablet bilgisayar. Fatih Eğitim Bulutu ve eğitim içeriğiyle birlikte öğrencilerin hayalini süslüyor. 
 ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.