elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

2014 Nobel Ödülleri
Nobel EKONOMİ ÖDÜLÜ, 1968'te İsveç Merkez Bankası tarafından Nobel Ödülleri'nin kurucusu Alfred Nobel anısına kuruldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Nobel Ekonomi ödülleri açıklandı. 
İsveç Kraliyet Bilimler Akademisi, 2014 Nobel ödüllerini kazananları sırasıyla açıkladı.  Bu açıklanan liste, ekonomi ödülüyle tamamlandı. Ekonomi ödülünün sahibi Jean Tirole oldu.  Araştırma alanları; Finans ve banka sektörü, pazarlar, oyun kuramı, sanayi organizasyonları olan Jean Tirole ” Market Power” ( Pazar gücü) alanındaki çalışmasıyla Nobel Ekonomi Ödülü’ne layık görüldü.  Tirole, böylelikle, 8 milyon kronluk (1.1 milyon dolar) elde edecek.  61 yaşındaki Tirole Toulouse Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak görev yapıyor. Amerika'da kalmak yerine ulkesine donup ülkesinin bilimsel rekabet gücüne katkıda bulunmak icin bir okul kurmuştur.  Toulouse school of economics.  Ayrıca Fransa’nın Tübitak’ı olarak bilinen cnrs (ulusal bilimsel araştırmalar merkezi) anlamına gelen centre national de la recherche scientifique'in kısaltması, altın madalya almıştır.
10/21/2014 tarihli fotoğraf 6126 kez görüntülenmiştir.
Nobel EKONOMİ ÖDÜLÜ, 1968'te İsveç Merkez Bankası tarafından Nobel Ödülleri'nin kurucusu Alfred Nobel anısına kuruldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Nobel Ekonomi ödülleri açıklandı. İsveç Kraliyet Bilimler Akademisi, 2014 Nobel ödüllerini kazananları sırasıyla açıkladı. Bu açıklanan liste, ekonomi ödülüyle tamamlandı. Ekonomi ödülünün sahibi Jean Tirole oldu. Araştırma alanları; Finans ve banka sektörü, pazarlar, oyun kuramı, sanayi organizasyonları olan Jean Tirole ” Market Power” ( Pazar gücü) alanındaki çalışmasıyla Nobel Ekonomi Ödülü’ne layık görüldü. Tirole, böylelikle, 8 milyon kronluk (1.1 milyon dolar) elde edecek. 61 yaşındaki Tirole Toulouse Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak görev yapıyor. Amerika'da kalmak yerine ulkesine donup ülkesinin bilimsel rekabet gücüne katkıda bulunmak icin bir okul kurmuştur. Toulouse school of economics. Ayrıca Fransa’nın Tübitak’ı olarak bilinen cnrs (ulusal bilimsel araştırmalar merkezi) anlamına gelen centre national de la recherche scientifique'in kısaltması, altın madalya almıştır.
elektrikport pinterest Reddit! Stumble it!
Toplam 12 içerik bulundu. Görüntülenen 1 - 1
1 2 3 4 5
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar