elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

2M KABLO 10. RLC Günleri Etkinliği'nde

26 Şubat 2014 tarihinde firmamızın Yönetim Sistemleri ve İ.K Müdürü Sn. Özlem Kolege “Entegre Yönetim Sistemleri” konulu sunumunda oturumda yer alan katılımcılara yönetim sistemleri konusunda genel bilgiler verdi. Sunumunun devamında ise Entegre Yönetim Sistemleri konusunda yararlı bilgiler sundu.A- A+
01.03.2014 tarihli yazı 4934 kez okunmuştur.
Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün bu yıl 10. kez düzenlediği ve sektörün önde gelen firmalarının etkinlikte yer aldığı RLC Günleri’nde 2M KABLO 1 saatlik bir sunum gerçekleştirdi.
 

 
 


26 Şubat 2014 tarihinde firmamızın Yönetim Sistemleri ve İ.K Müdürü Sn. Özlem Kolege “Entegre Yönetim Sistemleri” konulu sunumunda oturumda yer alan katılımcılara yönetim sistemleri konusunda genel bilgiler verdi. Sunumunun devamında ise Entegre Yönetim Sistemleri konusunda yararlı bilgiler sundu.
 

 
►İlginizi Çekebilir:  Entegre Yönetim Sistemleri Nedir?
 

Entegre Yönetim Sistemi kalite, çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği gibi konulardaki yönetim disiplinlerinin tek bir çatı altında toplanarak bir bütünsellik içinde yönetilmesi amacıyla kurulan sistemdir. İhtiyaç duyulan yönetim sistemlerinin çeşitliliği ve bu sistemlerin farklı yapılarda ve bakış açılarında kurulması, sistemlerin yönetilmesinde güçlük yaratmaktadır. Karşılaşılacak sorunların bertaraf edilmesi için sistemler bütünsel bir anlayışla Entegre Yönetim Sistemi olarak kurulabilir veya mevcut sistemler sonradan entegre (bütünleşik) hale getirilebilir.
 


►İlginizi Çekebilir:  Sinerji Buluşmaları 9 | 2M KabloSn. Özlem Kolege öğrencilerin merakının iş hayatına atılma noktasındaki endişelerine yoğunlaştığı bilinciyle oturumun ikinci bölümünde CV Hazırlama konusunda bir takım bilgiler paylaştı. Özellikle son dönemlerde video CV formatında CV hazırlama teknikleri olduğunu belirtti. Hatta olumsuz örnek teşkil edecek bir Video CV‘yi öğrencilerle paylaştı. Salonda gülüşmelere neden olan bu paylaşımla etkinliğe katılan üniversiteli öğrencilerin akıllarında yer almış olmak bizi fazlasıyla memnun etti.