elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

YAZARIN TÜM MAKALELERİ Mustafa Şirin

RoboticSummit 2017 | Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü

RoboticSummit 2017 | Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü 11-12 Mart 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde RoboticSummit heyecanını yaşamaya hazır mısınız? Robotlara doyacağınız iki gün sizi bekliyor.

devam >>
Yıldız Robocon’17 | YTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü

Yıldız Robocon’17 | YTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü Yıldız Teknik Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Kulübü’nün bu sene 4.sünü düzenleyeceği, eski ismiyle ‘Yıldız Savaşları’ yeni ismiyle ‘Yıldız Robocon' 25-26 Mart 2017 tarihleri arasında Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde.

devam >>
IEEEXtreme Türkiye Kampı Yakında Başlıyor

IEEEXtreme Türkiye Kampı Yakında Başlıyor IEEE Türkiye’nin Computer Society komitesi tarafından düzenlenecek olan ve öğrencileri dünyadaki en büyük programlama yarışması IEEEXtreme’e hazırlamaya yönelik gerçekleşecek algoritma kampı "IEEEXtreme Tükiye Kampı" yakında başlıyor.

devam >>
2M Kablo'nun desteklediği Elektrikli Araç Takımı Elektroaydın Türkiye 3.sü oldu!

2M Kablo'nun desteklediği Elektrikli Araç Takımı Elektroaydın Türkiye 3.sü oldu! TÜBİTAK tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası Elektromobil, Batarya Elektrik Enerjili Araç Yarışları 1-7 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirildi. 2M Kablo'nun desteklediği İstanbul Aydın Üniversitesi Enerji Kulübü Elektrikli Araç Takımı Elektroay...

devam >>
2M Kablo’nun destek verdiği Yıldız Teknik Üniversitesi Alternatif Enerjili Sistemler Kulübü, Türkiye’nin en verimli hibrit aracını üretti!

2M Kablo’nun destek verdiği Yıldız Teknik Üniversitesi Alternatif Enerjili Sistemler Kulübü, Türkiye’nin en verimli hibrit aracını üretti! Yıldız Teknik Üniversitesi Alternatif Enerjili Sistemler Kulübü, her sene olduğu gibi bu sene de yarıştan kupasız dönmedi. 2M Kablo’nun destek verdiği kulüp, Türkiye’nin en verimli hibrit aracını üretti!

devam >>
Webinar | Mini Analog Pro, Yeni Seri Sinyal Çeviriciler - Phoenix Contact

Webinar | Mini Analog Pro, Yeni Seri Sinyal Çeviriciler - Phoenix Contact ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan Webinar serisinin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Sn. Kerem Kökel, 2 Eylül Cuma günü saat 11:00'de canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Konu: Mini Analog...

devam >>
2 Günde Ev İnşa Edebilen Tuğla Döşeme Robotu

2 Günde Ev İnşa Edebilen Tuğla Döşeme Robotu Teknolojinin gelişmesiyle hayatımızı kolaylaştıran ürünler her geçen gün artıyor. Bunda robotların payı oldukça büyük. Şimdi de karşımızda inşaat sektöründe devrim niteliğinde bir robot var. 2 günde ev inşa edebilen robot sayesinde inşaat projelerinizin h...

devam >>
Solar Impulse 2 Dünya Turunu Tamamladı

Solar Impulse 2 Dünya Turunu Tamamladı Güneş enerjisi ile çalışan uçak yapan ekip başladıkları dünya turunu bitirerek bir ilke daha imza attılar. Detaylar haberimizde.

devam >>
Mühendislere Hafta Sonu için Film/Dizi Önerileri | 1. Bölüm

Mühendislere Hafta Sonu için Film/Dizi Önerileri | 1. Bölüm Bilim ve Teknoloji konusunda film izlemek isteyen veya izleyecek film bulamayanlar için "Mühendislere Hafta Sonu için Film/Dizi Önerileri" serimizin ilk bölümü...

devam >>
Enerji Günleri'16 Başlıyor

Enerji Günleri'16 Başlıyor IEEE İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kolu Power & Energy Society'nin düzenlediği ENERJİ GÜNLERİ'16 etkinliği 28 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Ali Rıza Berkem Konferans Salonu'nda gerçekleştirelecek.

devam >>
Toplam 85 içerik bulundu. Görüntülenen 1 - 10
1 2 3 4 5