elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Dünyanın En Büyük Tasarım ve Mühendislik Ekibi

SolidWorks, Dünyanın En Büyük Tasarım ve Mühendislik Ekibini OluşturuyorA- A+
05.05.2010 tarihli yazı 3714 kez okunmuştur.

SolidWorks sponsorluğunda düzenlenen Etkileşimli Web Gösterisi 'Let's Go Design' (www.letsgodesign.tv) dünyanın tüm mühendislerini ve tasarımcılarını yeteneklerini göstermeleri için buluşturuyor.

Dünyanın alanında lider yazılım firması DS SolidWorks dünyanın bütün mühendislerini ve tasarımcılarını aynı anda, ortak bir ürün oluşturmaya çağırarak; yetenek, hayal gücü, düşünme gibi kavramlarla özdeşleşen ürün tasarım sürecini iş birliğine dönüştürüyor. 'Dünyanın En Büyük Tasarım Ekibi' etkileşimli bir şekilde görüşlerini, eleştirilerini, önerilerini paylaşıyor, 'yeni büyük şey'in tasarlanması adına mühendisleri işbirliğine teşvik ediyor.

Ürünlerini, tasarımcı ve mühendislerin işlerini kolaylaştırma ve hızlandırma vizyonu doğrultusunda geliştiren dünyanın en popüler 3D CAD yazılımı SolidWorks desteği ile yayına başlayan Etkileşimli Web Gösterisi 'Let's Go Design' dünyanın dört bir yanından mühendisleri, popüler sosyal ağlar twitter ve blog aracılığı ile buluşturuyor.
Süreç nasıl işliyor?

DS SolidWorks çalışanı tasarım mühendisi Jeremy Luchini 'Let's Go Design' gösterisi öncesinde katılımcılara farklı ürün fikirleri sunuyor ve bunları oylamalarını istiyor. Oylama sonucu programda hangi fikrin çalışılacağına karar veriliyor. Twitter ve blog üzerinden yorumlar ile katılımcılar ürünün tasarım sürecinde önerilerde bulunuyorlar ve Luchini'nin öneriler üzerine yaptığı tasarımları eleştiriyorlar.

'Let's Go Design' anasayfası (www.letsgodesign.tv) katılımcıların twitter mesajları (http://twitter.com/jeremyluchini) ve blog (http://blogs.solidworks.com/solidworksblog/lets-go-design/) yorumlarının yanı sıra Luchini'nin katılımcılardan gelen yorumları uygulaması ile ilgili videoları içeriyor.

İzleyicinin tasarım aşamasının tamamen içerisinde yer alacağı projenin son aşamasında oluşturulan ürün, gerçek üretim kıstasları olan bütçe, işe yararlılık, zaman açısından yine katılımcılar tarafından incelenecek.

Tamamen etkileşimli bir gösteri olarak tasarlanan 'Let's Go Design' ile ilgili olarak Luchini; 'Dünya çapında tasarım ekibinin geniş bir yetenek ve deneyim havuzu var. 'Let's Go Design' bu yaratıcı enerjinin vitrini ve hepimizin diğer yetenekli ürün tasarımcıları ile eğlenceli bir şeyler yapabilmesi için bir şans' açıklamasında bulundu.

Dünyanın en büyük tasarım ekibi ile yeni büyük şeyin tasarımına dahil olmak için www.letsgodesign.tv adresini ziyaret edebilirsiniz.

DS SolidWorks hakkında daha fazla bilgi için www.solidworks.com.tr adreslerine başvurulabilir.


Aktif etkinlik bulunmamaktadır.